رئیس جمهور در شیراز

بسم الله

رییس جمهور در شیراز

بعد از مدت‏ها بار دیگر افتخار حضور در سفرهای استانی رئیس جمهور، دکتر احمدی نژاد نصیبم شد و اینبار در سفر استانی به فارس و شهر زیبای شیراز.

ادامه عکس‏ها -١-->> (استقبال مردمی و سخنرانی) سایت دولت

ادامه عکس‏ها -٢-->> (استقبال مردمی و سخنرانی) سایت ریاست جمهوری

ادامه عکس‏ها -٣-->> (دیدار با نخبگان فارس)

ادامه عکس‏ها -4-->> (دیدار با خانواده شهداء و ایثارگران فارس)

/ 10 نظر / 19 بازدید
محسن

سلام دادش به بست اخرم سر بزن نظرتو میخوام بدونم خیلی مهمه

یه بنده خدا

حادثه عاشورا علل، درس ها و عبرت ها گفتاری تحليلی از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی .......در وبلاگ یه بنده خدا

امیر

سلام آقا شهاب الدین عزاداری هاتون قبول ممنون از نکته سنجی و تذکر شما امام همیونطور که گفته بودید من از عکاس این عکس هیچ اطلاعی نداشتم اما حالا اصلاح کردم یاعلی داداش

دانشجو

سلام دوست عزیز . خدا قوت . ممنون از عکس زیبایتان . موفق باشید . یا علی[گل][عینک]

حمید خان

سلام کم پیدایی برادر ؟ با استشهادی برای خدا در ارسباران به روزم

دانیال

من لوگوتون رو تو وبلاگم قرار دادم... موفق باشين

مهران

تو از اون آدمایی هستی که زمانه شاه بابات ساواکی بوده و الان اطلاعاتی شده. خودت هم مثل باباتی. وطن فروش براش فرقی نمی کنه اربابش کی باشه. مرگ بر دیکتاتور / چه شاه باشه چه دکتر

aliyeha

سلام، مملکت ما بهترین خاک را دارد. هر چیز تو این خاک بکاری رشد میکند. متاسفانه بخاطر پروژههای مخفیانه اتمیکشورهای  مختلف که حتی  قبلا دوستمان بودند برایمان تحریمهای اقتصادی گذاشتهاند. برای همین و بخاطر برداشتن  یارانه ها، قیمت برنج، شکر،گندم، ذرت و غیره که همه را وارد میکنیم بالا رفته است. مملکتی با بهترین خاک برای کشاورزی حتی این غلات را هم دیگر نمیتواند تولید کند. خاک مملکت عزیزیمون همه اینها را میتواند به ما بدهد. . آخه ملت، انسان غذا میخواهد. ما که نمیتوانیم استغفرلله صفحههای قرآن را یا ریشهای آقایان آیتاللهها را بخوریم.

mojtaba mostafavi

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.