خاتمی یک ماسون است!

بسم الله

پیام فضلی نژاد: خاتمی یک ماسون است!

خاتمی یک ماسون است! این جمله‏ایست که پیام فضلی نژاد در همایش هشت ماه نبرد سایبری به آن اشاره کرد.

پیام فضلی‌نژاد که بعد از ترور نافرجامش، البته بعد از درمان و عمل جراحی و ترخیص از بیمارستان با سر بانداژ شده و به کمک چند نفر به بالای سن آمده بود برای دقایقی سخنرانی کرد.
وی در این سخنرانی گفت: بنده هیچ نشانی در بین فرزندان جهادی روح‌الله برای خود قائل نیستم و امروز که برای اولین‌بار از منزل بیرون آمده‌ام جا دارد سجده شکر به جا آورم.
این روزنامه‌نگار افزود: از اینکه چندین سال در جمع اصلاح‌طلبان سکولار بوده‌ام توبه کرده‌‌ام زیرا در خدمت کسانی بوده‌ام که جز له کردن شعور افکار عمومی ایدئولوژی دیگری نداشتند و هدفشان تنها قدرت و ثروت بود.
وی در مورد شب قبل از حادثه گفت:‌ شب قبل از حادثه به این فکر می‌کردم که چرا اصلاح‌طلبان سکولار مورد غضب امت حزب‌الله هستند.نگاه می‌کردم می‌دیدم که اغلب رهبران فکری و سیاسی اصلاح‌طلبان یا ماسون هستند یا دلبسته‌‌ اندیشه‌های ماسونی چرا که عبدالکریم سروش مغز متفکر اصلاح‌طلبان در سال 85 لقب سلطان آمونیست‌ها را از آن خود کرد.
فضلی‌نژاد خاطر نشان کرد: من فریب خورده دوران اصلاح‌طلبان هستم، من فریب‌ خورده نسلی هستم که حضرت روح‌الله را می‌خواستند به موزه بسپارند و افکار جان لاک فرمانسون را جاگزین افکار امام کنند.البته من خاتمی را براساس کتابی که نوشته است، متهم می‌کنم که به ماسون‌ها وابستگی دارد.
وی با تشبیه انقلاب سرمایه‌داری که در سال 1688 میلادی در انگلستان رخ داد با فتنه‌های اخیر، گفت: هردوی این‌ها با هم شباهت‌هایی داشتند و اتفاقی که در سال 1688 میلادی در انگلستان رخ داد، در سال 1388 شمسی در تهران اتفاق افتاد.
وی در پایان به این شباهت‌ها اشاره کرد و گفت: 20 سال قبل از هر دو کودتا شعار اصلاح دین مطرح شد، 15 سال قبل از هر دو کودتا نیز توسط جان لاک و خاتمی (هر کدام در هر مقطع زمانی) شعار جامه مدنی سر داده شد. در سال 1686 میلادی یعنی دو سال قبل از کودتای سرمایه داران انگلیس، جنبش سبز تشکیل شد که در آن زمان فرماسونرها و روشن فکرها دور هم جمع شدند و اعلام کردند برای براندازی حکومت باید یک جنبش سبز تشکیل دهیم./

در این همایش، محمد حسین صفارهرندی (وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی)، حاج حسین یکتا (دبیر ستاد راهیان نور)، حسین قدیانی (نویسنده و شاعر) و وحید جلیلی (سردبیر نشریه راه) حضور داشتند که صفارهرندی و حلج حسین یکتا با تقدیر از فضلی نژاد به عنوان "جانباز جنگ نرم"، انگشتر حدیدی را به رسم یادبود به وی اهداء کردند.

همایش هشت ماه نبرد سایبری که دیروز سه شنبه، 11 اسفند 1388 در سالن همایش‌های آسمان در شهرک قدس (غرب) برگزار شد، با تقدیر از پیام فضلی نژاد و چند تن از افسران جوان جنگ نرم (وبلاگنویسان) به کار خود پایان داد.

/ 19 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يوسف

سلام خبرش را دیده بودم اما عکس حضورش را ندیدم از اینکه با اینجا آشنا شدم خوش وقتم آجرک الله

آنتي مشايي

سلام خسته نباشيد يك گروه ولاگي داريم تشكيل ميديم ه نام نتي مشايي اگه يتوني كمككني پيام بزار

یک نفر طلبه

سلام اون عکس من با موبایل رو بزار رو بلاگت می خوامش شاید قشنگ شده باشه

علامه قرتی!

بسی با بلاگتان حال نمودیم! مخصوصا با خاتمی ماسون! یه عکس تو بلاگ حقیر هست اگر ببینید و نظر بدید که کولاک است ! فدات!

محب اهل بیت

« سلام قولا من رب رحیم» اهمیت نماز اول وقت – (قسمت دوم) [گل]

سام

مهم نیست مسلمان باشی. مهم اینست که انسان باشی. آزاده باشی. دروغ بلغور نکنی. مزدور نباشی. وجدان داشته باشی. حقیقت را بگویی. تو کوچه خیابون اتوبوس نظر روزانه اکثریت مردم را می شنوی و خلافش را بیان نکنی.