عرفه؛ نیایش عاشورائیان

بسم الله

دعای عرفه دانشگاه تهران

عرفه، نجوایی برای منتظران ظهور موعود است؛ نیایشی برای عاشقان اباعبدالله الحسین (ع)؛ نجوای جانانه عاشورائیان. عرفه پنجره‏ای است باز شده به عاشورا که نسیم دل‏انگیز عشق و ایثار و شهادت در آن می‏وزد. عرفه یک خیمه مانده به قتیل العبرات و ندبه‏گاه السلام علی الشیب الخصیب است.

اَللّهُمَّ اجْعَلْ غِناىَ فى نَفْسى وَ الْیَقینَ فى قَلْبى وَ الاِْخْلاصَ فى عَمَلى وَ النُّورَ فى بَصَرى وَ الْبَصیرَةَ فى دینى ...
پروردگارا، بار الها بى نیازى در نفس من و یقین در دلم و اخلاص در کردارم و روشنى در دیده‏ام و بینایى در دینم قرار ده ...

"عید سعید قربان، جشن رهیدن از اسارت نفس و رسیدن به یقین مبارک باد"

/ 9 نظر / 14 بازدید
تاپ فیلم

سلام مطالب وبلاگ شما مفید و زیباست به من هم سری بزنید.بدلیل داشتن علاقه مندی .... پیشنهاد تبادل لینک می کنم.اگر هم با تبادل لینک موافقت نکردید باز هم از اینکه به دیدن وبلاگ من تشریف می آورید تشکر می کنم تاپ فیلم (فروش و تحلیل فیلم های هنری و برندگان جشنواره های بین المللی)

payar

گاهي اوقات تصادفي به موردي يا موضوعي يا حتي وبلاگي برخورد کردم که پر از نتايج خوب و پر بار حاصل مي شود سرزدن به وبلاگ شما هم تصادفي بود که باعث شد مدت زيادي در ان جست و جو کنم اين موضوع براي من خيلي جالب بود و باعث شد هميشه بهتون سر بزنم حتما اين رابطه متقابل هم ميتواند باشد و چون کاربران زيادي از سايتم بهره مند ميشوند براي تبليغ اگر بازديدتان کم م? باشد مناسب است

ذهن زیبا

سلام. به روزم: وهابیت, اسلام آمریکایی(1). یا علی

جناب کارگردان

سلام عکاسی اجتماعی بعضی وقتها هم میشود دردسر .نه؟ یکبار در سال 83 اول صبح ، کنار ساحل زیباکنار از یه بنده خدایی که در حال راز و نیاز با خدا بود عکسی گرفتم و چند نفری هم آن را دیدند . بعد با خودم گفتم : عجب کاری کردم ! اگر طرف راضی نبود چی؟

رها

سلام آپم خوشحال میشم بهم سر بزنی

رها

ممنون که سر زدی[گل]