جمهورترین مردمی

دکتر محمود احمدی نژاد

او دکتر محمود مردمی نژاد است. مردی برای تمامی مردم، که ساعات و لحظه‏های زیادی از عمرش را برای آبادانی و رسیدگی به مردم و خصوصاً پاسخگویی و رفع مشکلات اقشار کم درآمد گذراند. انسانی با صفای روح و باطن، مدیر و راستگو و اهل دیانت و سیاست، در سفرهای استانی و در دیدارهای گوناگون همیشه شاهد استقبال کم‏نظیر مردم از وی بوده‏ام. وی با ۶٠ سفر استانی و بیش از ۵٠٠ سفر داخلی به شهرها و روستاها، یکی از کم‏سابقه‏ترین رکوردها را به جای گذاشت. این همه همت و تلاش واقعا غیر قابل جبران است.

دکتر محمود احمدی نژاد

در جمع مردم زاهدان

جمهور محبوب هر دیار و شهری که می رود مشکلی و گره‏ای از گره‏ها می‏گشاید. بودجه‏هایی که سالیان سال در پایتخت و شاید بعضی کلانشهرها خرج می‏شد، ظرف چهار سال به بطن جامعه رفت، روستاهای محروم و دورافتاده رنگ و بوی جدیدی گرفت، برق، آب لوله‏کشی، تلفن و مخابرات و گاز شهری از جمله مواردی بود که خیلی از روستاها که همراه دکتر می‏رفتیم حداقل‏های آن را هم نداشت!!! جاده و آسفالت هم نبود و روستایی رفتیم که مردم می‏گفتند از برکت سفر دور اول اینجا اسفالت شده، برایمان مخابرات آروده‏اند و ... . واقعا چرا نباید رؤسای دولتهای پیشین به فکر مناطق محروم و کم‏بضاعت می‏بودند و این شعار میشود و میتوانیم دکتر احمدی‏نژاد باعث شد همه ایران که همیشه میگوئیم سرای من است، رنگ و بوی جدید و تازه‏ای به کشور و خصوصا مناطق محروم داده است.

دکتر محمود احمدی نژاد

 جمهور مردمی که روزانه از زیادی جلسات و دیدارهای کاری و غیره تا نیمه‏های شب چشمانش قرمز و رئیس جمهور قبلی که میشنیدیم به خاطر تماشای فوتبال تیمهای خارجی تا نیمه های شب با چشمانی قرمز به منزل مراجعه میکرده. او واقعا جمهورترین مرد مردمی است. او مردی از بطن جامعه و با دید کلان نسبت به تمامی مسائل سیاسی و اجتماعی و فرهنگی است که هر چیز را موشکافانه و به دقت بررسیو حل و فصل می‏کند ...

دکتر محمود احمدی نژاد

در پاسخ به احساسات مردم عسلویه

 و دیگر تصاویری از دوستان و خودم که از ابراز احساسات مردم به احمدی‏نژاد وجود دارد و این احساسات واقعی و از ورای جان است.

ما همه می‏دانیم که چه کسی می‏تواند با استفاده از سیاستهای اصل 44 قانون اساسی و با پیروی از چشم‏انداز 20 ساله‏ای که مقام معظم رهبری آن را تهیه و تدوین نمود، کشور جمهوری اسلامی ایران را به اعتلا در همه عرصه و زمینه‏ها برساند و باز هم افتخار و عزت ملی بیافریند و باعث شور و نشاط ملی و مردمی شود.

من به عنوان یک عکاس مسلمان می‏گویم که او بهترین است.

برای مردم و رضای خدا کار و تلاش کرد و فقط خدا می‏تواند اجر و پاداش او را بدهد.

یاحق

/ 7 نظر / 17 بازدید
ندای انقلاب

ایهالناس مسلمان کشی‌یکی‌از سرگرمیهای جدید برای کشورها و دولتهای مسلمان و غیره مسلمان شده. جالب اینجاست که دوستان عزیز آقای احمدی خره،چین و شوروی، قبل از شمارش آرای انتخابات به ایشون تبریک گفتند. کشور چین و شوروی یک ساعت بعد از انتخابات به آنترینژاد تبریک گفتند تو نگو اینها با هم یه قرارهایی دارند و آنهم سرگرمی هست که هر ستاشون دوست دارند و آن هم، مسلمان کشی‌. در ارومجی چین و در چچنیا شوروی و در ایران عزیز دولتها همه مشغول مسلمان کشی‌هستند.احمدی‌نژاد ممکن که خایهٔ امریکا و انگلیس را نمیمالد ولی‌ خوب خایهٔ چین و شوروی را ما چ می‌کند. هی‌نماز جمعه داد میزنم مرگ بر یهودی و صهیونیست تو نگو پولدارترین ادمهایی که شوروی را اداره میکنند یهودی هستند. هر هفته میرم نماز جمعه داد میزنم مرگ بر امریکا و مرگ بر انگلیس تو نگو مسلمان کشهای اصلی‌، چین، شوروی و همین رئیس جمهور قلابی خودمون آقای احمقی خره جنایتکار هستند. «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»

فرزند شهيد

خوب جناب نون به نرخ روز خور پاچه خوار،حالا مثلا اين آقا كه اين همه بودجه ي بي زبون حق همين مستضعفين رو خرج رياو تزوير خودشون كردن و اين ور و اون ور رفتن چه گلي به سر ما زدند ؟! آخه برادر من يه چيزي بگو كه بهش بياد! عيب نداره همينكه تو دلت اين رو قبول داري و براي گذران زندگي مجبوري اينجوري به زبون بياري ما قبولت داريم هموطن دركت مي كنيم برادر.

فرزند شهيد

تو فكر كن من يك دروغگو و يك مرفهي كه الان توي مجلل ترين خونه ي ايران داره برات كامنت ميذاره و تا در كل قوم و خيشش حتي يك شهيد كه هيچ يك جبه رفته نداشتن چه برسد به پدر شهيد و عموي جانباز و دائي جهادگر و...! ولي خودم قبول دارم كه پدر عارف و سرشناس من سالها پيش بعد از مدت ها شكنجه در ساواك تنها با تن و روان عليلش با مادرم ازدواج كرد حتي بدون هيچ پس اندازي تنها با تن جانبازش و سينه ي پر از نورش و سالها در بستر بيماري و جانبازي حسرت آن داشت كه با همرزمانش كه سالها با طاغوت جنگيده بودند در جبهه ها دوشادوش آنان در صف بهشت باشد اما بستر بيماري بود كه او را از خود جدا نمي كرد و همان بود كه بعد از 20 سال تحمل درد و رنج كه راه بهشت را به او نشان داد و وصال يار نازنيش را در بهشت برين! شهادت و فصلش براي ما جانگدازتر بود از هر چيزي حتي نگذاشتن ارثيه اي براي ما كه هيچ بلكه هنوز خانواده اش بعد از 30 سال بايد در خانه ي استيجاري ساكن باشند و فرزندانش حتي حاضر به استفاده از سهميه ي ورود به دانشگاه نباشند. اما اگر دلت آرام مي گيرد كه من دروغگو هستم مرا دروغگو خطاب كن كه در سايه ي اين ولايت و اين جمهور مردميت بدتر از اين هست!

اون هایی که از روز اول چشم دین انقلاب و ملت رو نداشتن و با 8 سال جنگ جوونای مردم رو پرپر کردن و با بمب های شیمیایی پدر ملت رو در آوردن یا وطن فروشایی مثل شما که آب به آسیاب دشمن می ریزن و با حرف های به اصطلاح روشنفکرانه دل یه عده ای رو خوش کردن که البته به لطف خدا با اقبال عم مواجه نشدن و دست به کارهای دیگه زدند و با ژست مظلوم نمایهنه ادعای کمک اغز مردمی که نه بزرگی به آنها گفتند دارند

advdk

واقعاَ برای کوته فکرایی مثل شما متأسفم امیدوارم هم اون سید آمریکایی هم ساده لوح هایی مثل شماکه گوش به حرف های اون دروغگوی تمام عیار می دید زودتر سر عقل بیان تا بیشتر از این آبروتون نرفته