BBC Persian بخواند

بسم الله.

ضد تبلیغ بی بی سی فارسی برای عکاس مسلمان

روزهایی که در سفر امام خامنه‏ای در قم بودم موجی از پیامک دوستان بهم رسید که بی‏بی‏سی‏‏فارسی همون بنگاه خبری مدعی اخبار صحیح، دربرنامه نوبت شما بحث سفر مقام معظم رهبری به قم و انعکاس خبری آن در رسانه‏ها و فضای سایبری رو بررسی کرده و وبلاگ عکاس مسلمان رو نشون داده و در مورد این صاحب وبلاگ که بعنوان یک عکاس در سفر رهبری به قم حضور داشته صحبت‏هایی به میان آورده.

ضد تبلیغ بی بی سی فارسی برای عکاس مسلمان

وقتی خود فیلم ضبط شده‏اش رو دیدم فهمیدم که اینها مثلا در عین اینکه سعی میکنند بی طرفی خودشون رو نشون بدهند، چقدر احمقانه برخورد کرده و چقدر سخیف هستند.

با گفتارشون؛ با تلفن‏ها؛ با خوندن پیامک‏ها؛ همه اینها نشأت گرفته از افکار لائیک و ضد دین اینهاست. آهای اهالی بی‏بی‏سی، ای اهالی بنگاه دروغ پراکن سخیف، چه مخاطبین لائیک شما، چه اکثر شما که یا بهایی یا بی دین هستید چقدر کوته فکر هستین. واقعا فکر می‏کنید منِ نوعی با سازماندهی و یا هماهنگی قم رفته بودم؟! واقعا اینطور فکر می‏کنید؟ فکر می‏کنید به من گفتن بیا قم عکس بگیر و توی وبلاگت منتشر کن؟! باید بگم سخت در اشتباهید. باید بگم خیلی دیدتون ضعیفه! شما بسیجیان و فدائیان امام‏ خامنه‏ای رو هنوز نشناخته‏اید. فکر می‏کنید ملت رو با اتوبوس و قطار و ... به قم رسوندند؟ فکر می‏کنید مردم حزب اللهی و ولایی ما اینقدر کم شأن هستن؟ آره شیفتگان ولایت زیادند، اما نه به زور، بلکه به عشق، به شوق و علاقه. دیدیم که طرف با پای برهنه به عشق رهبرش از فلان شهر می‏کوبه تا خودش رو به استقبال یا دیدار برسونه، اما به همون خدایی که شما قبولش ندارید ندیدیم که اتوبوس یا قطار راه بندازن برای استقبال یا دیدار! آره ممکنه مردم فلان شهر در فلان سالروز و به بهانه فلان مناسبت ملی یا مذهبی بصورت گروهی به بیت رهبری برن تا با مقتدایشان دیدار کنند اما ندیدیم در شهر دیگری از جایی دیگر به قول شما بسیجی منتقل کنند!!! اما یه چیز دیگه رو هم بگم که این ایام، ایام زیارتی و معروف و مشهور به کرامت است، ایامی که مشتاقان شیعه به مشهد و قم میروند و اینکه از شهرهای دیگر حضور داشته باشند بعید نیست چون قم شهری زیارتی است!

یادمه خانم پونه قدوسی که از بستگان نزدیک مرحوم آیت الله قدوسی است، وقتی تیتر مطلب وبلاگ رو خوند گفت نوشته استقبال از امام خامنه‏ای به قم! یا خانم فَرن تقی زاده گفت با سفر رهبری به قم از واژه جدید امام خامنه‏ای در فضای سایبر داره استفاده میشه که چقدر به این حرف‏ها خندیدم. یا اینکه گفتند بیشتر طرفداران آیت الله خامنه‏ای تازه از کاربران و استفاده‏کنندگان فضای اینترنت شدند، یا اینکه یکسری از مخاطبین وطن‏فروش و لائیک شما اشاراتی داشتند به همین سازماندهی‏ها یا نکته مسخره و کاملا کذب در مورد اینکه آیت الله خامنه‏ای در سخنرانی‏اش در قم فراموش کردند میلاد امام رضا (ع) رو خدمت خواهرش و مردم حاضر در اجتماع عظیم تبریک بگویند، یا اینکه ایشون از حمایت مردم و مر اجع برخوردار نیست! واقعاً نمیدونم شما چشم و گوشتون رو بستین؟ یا خوابید و نمیخواید بیدار شید؟! همه مردم شاهد بودند حضرت آقا اول میلاد رو تبریک گفتند! تازه اینو هم بگم مردم توی هم دست و پا میزنند برای دیدن رهبرشون، اونوقت یکسری احمق میان میگن از حمایت مردمی برخوردار نیستن! واقعا که باید به هوش این ضدانقلاب‏های فراری و لائیک تبریک گفت برای این آیکیو و دید نافذشون! خیلی خوب و دقیق به مسائل نگاه میکنید یا اینکه دوست ندارید واقعیت رو بفهمید اما هرچی هست شماها همیشه در خوابین و بیدار نمیشید ....

راستش خدا رو شکر می‏کنم به جایی نرسیدم که مصداق جمله امام خمینی بشم. همون جمله معروف که میگه هر وقت دیدید که دشمنان از شما تعریف کردند در خودتان شک کنید ! … حس من بعد از دیدن فیلم برنامه نوبت شما این بود که اینها به تمسخر ضدتبلیغ برای وبلاگم شدند و با چه کینه‏ای وبلاگ عکاس مسلمان رو نشون می‏دادند.

در ضمن در مورد خودم هم بصورت واضح بگم که شب قبل از ورود امام خامنه‏ای به قم، به خاطر رهبر عشق سیدعلی، با همسرم با وسیله نقلیه شخصی‏ام، با بنزین نرخ آزاد لیتری چهارصد تومان به قم رفتیم، توی قم در هتلی سه ستاره با نرخ شبی پنجاه هزار تومان حدود سه شب اقامت کردیم و سعی کردم غیر از حضور همسرم در استقبال مردمی که برایش جذاب بود کلا به ایشون خوش بگذرد. بله شاید بگید حتما پولش را از جایی گرفتی؟! یا ممکنه بعضی بگن از مرفهین بی دردی! اما باید بگم که تمام خرج و مخارجم از حقوق کارمندی و کار عکاسی و طراحی و گرافیک بدست می‏آید و خدا را شاکرم که هم سفر زیارتی رفتم، هم رهبرم امام خامنه‏ای را دیدم، هم همسرم را به سفری کوتاه اما پرخاطره بردم، هم از رهبرم عکس گرفتم. و هم پول حلالم را در راه حلال خرج کردم.یا حق

/ 72 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بنده

سلام. خوب اونا مگه تا به حال کم دروغ گفتن؟! کارشون اینه که دروغ بگن و با ژست حق به جانب هم بگن. مخاطبینشون هم کدومشون می ره چک کنه که آیا امام خامنه ای اول صحبتشون تبریک ... گفتن یا نه!

مهدی

چراغی را که ایزد برفروزد..... هرآنکس پف کند ریشش بسوزد!!

Learn French Online

Make sure you, are you able to PM me and inform me couple of more thinks about this, I’m really lover of your blog site.!!.gets solved properly asap.” ——————————————– my website is http://howtobbq.org Also welcome you!

باران

عالی بود! حرف نداشت! بذارید اونها تو توهم خودشون باقی بمونن. بسیجیان خامنه ای بی نهایت زیادند!

سرباز علی

سلام،خدا قوت بسیجی دلاور. بی نظیر بود. آنها به خیال خودشون میخوان نظام رو از بین ببرن،غافل از اینکه به سربازان امام ما سید علی روز به روز افزوده میشه تا انشاالله ظهور مهدی موعود. موفق باشید، یا حق.

حاج محمد

هر روز بهتر از دیروز به قول حضرت امام “ره” از تعریف و تمجید دشمنان باید ترسید . نه انتقاد . موفق باشی سید

حامد

آقا کلا دمت گرم. من یکی که حالم از هرچی بی بی سی و بریتانیای کثیف و عمله و اکراش بهم می خوره.

عجب جالب نمی دانستم سیستم امار گیریتان هم راه افتاده بینندگان بی بی سی فارسی یا بی دین یا بهایی اند نمی دانستم . یعنی من که بی بی سی نگاه می کنم( البته با دقت) بهایی ام یا بی دینم با با باور کن من سنت هم شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!

azadeh

سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.