افطاری به یاد ماندنی

بسم الله

اول عکس را ببینید بعد عرض می‏کنم؛ این تصویر به یاد ماندنی‏ترین افطاری زندگی‏ام است:

افطاری به یاد ماندنی با رهبر

یادش بخیر ... چه زود گذشت. مهر ماه سال 1385 و ماه مبارک رمضان بود که از طرف شبکه خبر دانشجو ( خبرگزاری سازمان بسیج دانشجویی) برای عکاسی از مراسم دیدار آقا با دانشجویان نخبه و برتر به حسینیه امام خمینی (ره) رفتم و بعد از مراسم روزه خودم را با دیدن چهره رهبر و مولایم سید علی سر سفره افطار باز نمودم و از افطار خوردن ایشان نیز عکسی به یادگار گرفتم و این شد به یاد ماندنی‏ترین افطار زندگانی حقیر ... که هیچ وقت از یادم نمی‏رود.

آقا خیلی کم‏غذا بودند و در همان حال افطار آغوششان پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان شیفته و عاشق رهبر بود.

در آن ماه مبارک (مهر 85) سه بار توفیق داشتم به حضور امام خامنه ای برسم و از چهره زیبا و نورانی ایشان عکس بگیرم و دست مبارکشان را طوطیای چشمان ضعیفم کنم. و لبانم را با بوسه‏ای معطر به دست پرمهر ایشان نمایم.

یاحق

/ 76 نظر / 321 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ذهن زیبا

سلام. توی این شبها و موقع دعا منو فراموش نکنید. امیدوارم آینده خوبی واسمون رقم بخوره. بدرود [گل]

hamid

اگر مایل به تبدل لینک هستی خبر کن http://defaeemoghadas.persianblog.ir/

شیدا جاوید

با سلام و احترام امیدوارم در این شب های عزیز ما را از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید سیاسی نوشت های من به روز شد "احمدی نژاد؛ مصدق دوم"

طلبه ی عاشق

سلام دوست عزیز از اینکه دیر جواب دادم شرمگین و شرمسار!آخه شما که بهتر می دونی این روزا ما فقرای الی الله باید پی کاسه ی گداییمون باشیم تا شاید چیزی روزیمون شه البته اگه خدا توفیق بده. راستی مگه فرقی می کنه من خانم باشم یا آقا؟ شما همون طلبه ی عاشق بذار باشه. به شدت التماس دعا

حسین

سلام. من که توفیق زیارت آقا را سر سفره افطار نداشتم. اما خوب میدانم آی لذتی داره با اولیائ خدا ونا ئب امام زمانت سر یک سفره نشستن دعا کنید از این توفیقها هم نسیب ما بشه. راستی از اون عکسهای غیر قابل پخشت بزار ! التماس دعا.

سفیر عشق (گمگشته راز)

تو این روز و شب التماس دعا لیله القدر جز فرامش شدگان نباشیم و اول برای تعجیل در ظهور آقامون و سلامتی ایشان اللهم عجل لولیک الفرج یا صا حب الزمان ادرکنی =دریابم ای مولای من به روزم[گل][گل] خدا عکس رهبرم هم به من آرامش میده قلبم رو مطمئن که با دست توانایه ایشون این انقلاب به دست امام زمان برسه آمین

یوسف

خب شما هم نظر خصوصی دارین!!!... دیده بان برج مینو

احمد

سلام برادر با افتخار لینکوندم.شرمنده دیر شد[خجالت] امشب دل کویری مارا دعای باران کن یا علی[گل]

طلبه ی عاشق

سلام و رحمه الله! خب الحمدلله که حضور عزیز زهرا را درک کردید! آقا دعا بفرمایید!