تصویر در تصویر

بسم الله

سومین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی صبح دیروز شنبه با حضور دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری در مرکز همایش‏های صدا و سیما برگزار شد.

تصویر در تصویر محمود احمدی نژاد

به نظرم عکس خوبی تونستم از دکتر احمدی نژاد بگیرم. یک جورایی تصویر در تصویر شد. عکاس همیشه باید بتونه از موقعیت‏های جذاب استفاده کنه؛ و لحظات خاص رو از دست نداده و اونو به یک تصویر ثبت شده زیبا مبدل کنه. به قولی باید دوربین و شاتر و دیافراگ و آی اس او (ایزو) رو طوری جفت و جور کرد که نه تصویر دکتر تیره بشه، نه تصویر پرده نمایش خیی سفید و بی‏حال! شاید دروغ نگم چند ماهی بود از جمهور مردمی عکس نکرفته بودم.

 یا حق

خبر همایش -->

/ 18 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امین

سلام. خوبی؟ می گم این نظردونت شد پرسش و پاسخ! شرمنده من انقدر می یام! دفعه ی بعد قول می دم برم تو نظردون دیگه ای تا اینجا شلوغ نشه! [نیشخند] آها پس اینجوریاست. [چشمک] ببخشید این قدر سوال می کنم. آخه من حدود 1سال و خورده ایه خیلی علاقه مند شدم. مخصوصا یه بار یکی رو با کیف و تجهیزات کامل عکاسی تو نمایشگاه کتاب امسال دیدم که خیلی بیشتر خوشم اومد. واقعا هیچ چیز مثل لذت دیدن عکس قشنگی که گرفتی توی مونیتور نیست! یه سوال دیگه اینکه بعد از گرفتن دوربین و شروع به فعالیت (حالا بذا دوربین بیگیری بعد این سوال رو بپرس!!) چه جوری می شه در هر صحنه ای که بخوای آزادانه (یعنی آزادتر) حضور داشته باشی برای عکاسی. مثه یه صانحه یا جشنواره یا سفر ریاست جمهوری. گفته بودی باید برم و با استانداری برای سفر های استانی هماهنگ کنم. اما برای اتفاقات حادثه ای چی؟ یعنی شما برای هر مکانی هماهنگ می کنی؟! یا کارت خاصی داری؟ و آیا لزوما باید وابسته به خبرگزاری خاصی باشی یا کارتی می شه گرفت برای حضور در این جور جا ها و...؟! ممنون از پاسخ هات.[لبخند]

امین

http://www.digihouse.ir/digitalCameras/Canon/EOS1DIII/ جرا این انقدر گرونه؟![ابرو]

امین

دوربین خودت چیه؟![خنثی]

امین

http://www.digihouse.ir/digitalCameras/Canon/50D/ این دوربین چه طوره؟! سری خوبیه؟! به درد من می خوره؟![نگران]

امین

ببخشید این قدر سوال بپرسم. خیلی تو بند گرفتن دوربینم. آمتوریم دیگه! [نیشخند]

امین

یه سوال دیگه اینکه بعد از گرفتن دوربین و شروع به فعالیت (حالا بذا دوربین بیگیری بعد این سوال رو بپرس!!) چه جوری می شه در هر صحنه ای که بخوای آزادانه (یعنی آزادتر) حضور داشته باشی برای عکاسی. مثه یه صانحه یا جشنواره یا سفر ریاست جمهوری. گفته بودی باید برم و با استانداری برای سفر های استانی هماهنگ کنم. اما برای اتفاقات حادثه ای چی؟ یعنی شما برای هر مکانی هماهنگ می کنی؟! یا کارت خاصی داری؟ و آیا لزوما باید وابسته به خبرگزاری خاصی باشی یا کارتی می شه گرفت برای حضور در این جور جا ها و...؟!

امین

سلام. واقعا به خاطر پاسخ هات ممنونم شهاب جان. فکر کنم یه بار از این مارک تری ها تو دست یکی از عکاس های فارس دیدم. این پنجاه دی یعنی دوربین ضعیفیه؟ خوبه؟ من مشخصاتشو که خوندم خیلی کف آور بود! می شه بهش اعتماد کرد. یعنی تا چه مدت منو ارضا می کنه؟ آیا تو خبرگزاری ها استفاده می شه اصلا؟! منم اولین عکسایی که باهاش رفتم مسابقه، عکس هایی بود که با دوربین 3.2 گوشی D900 سامسونگ گرفتم! 350 دی کانون الآن حدودا چه قدره؟! عدد دی هر چه بالاتر می ره بهتر می شه دیگه؟! بهتر و گرون تر؟! غیر از دوربین آدم به چی نیاز داره؟! لنز در اولویته دیگه؟! لنر واید؟! ممنون شهاب جان.[لبخند]

امین

سلا... بذا برم تو پست بعدی نظر بدم. اینجارو زیادی شلوغ کردم! [نیشخند]