خاتمی؛ مرد دو زمانه!

بسم الله

چند روز پیش داشتم توی آرشیو عکس‏هام دنبال عکسی می‏گشتم که به عکسی از سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق کشورمان برخوردم. جالبه که شاید بهار سال 87 که رفتم موزه قرآن و از مراسم عزاداری اونجا با حضور خاتمی عکس گرفتم و بعدش هم ادیت کردم و در خبرگزاری مهر منتشر شد، اینقدر بهت زده نشده بودم!

خاتمی مردی با ساعت 2 زمانه

خاتمی؛ مردی با ساعت دو زمانه ؟! تعجب

شاید این روزها مسائل سیاسی و بحث ارتباط خاتمی با جورج سوروس و مسائل و حواشی انتخابات و اغتشاش و میرحسین و ... خیلی چیزهای باعث شد این عکس رو برای خودم به قولی آگراندیسمان (بزرگنمایی) کنم. شاید کسی باورش نشه! اما به درستی از روی این ساعت میشه فهمید تفاوت زمان ایران در ظهر آن روز بهاری با آمریکا چند ساعته؟! فکر میکنید دروغ میگم؟ هر کی فکر میکنه دروغ میگم و ساعت ساختگی تمام عکسهای خاتمی رو منتشر میکنم.

این عکس نشان میده که خاتمی زمان و وقت کاری و دیدارهاش رو با آمریکا هم هماهنگه! این عکس نشون میده که حتما قبل از رفتن به جایی یه زنگ هم به جورج سوروس میزنه که چی نطق کنه!به من زنگ بزن و برای این مهمه که یک وقتی سوروس خواب نباشه تا از دست خاتمی عصبانی نشه!نیشخند البته احتمال هماهنگی با خیلی از سران، از جمله لژ فراماسونری هم میره ! شاید با دیگر عزیزان سناریو نویس آمریکا هم هماهنگی کنه! من که نمیدونم. اما هر چی هست، اینه که خاتمی زمان آمریکا براش خیلی مهمه! برای همین ساعت دو زمانه دستش می‏کنه تا احتمالا هماهنگی‏های لازمه رو انجام بده.

خودتون قضاوت کنید. بنویسید برام که محمد خاتمی چرا ساعت دو زمانه داره؟!

پ.ن: (بنویسید در سال 1387 با توجه به ساعت بهار اختلاف ساعت 12 و نیم ظهر ایران با 10 یا 22 با کدام کشور است؟)

لینک مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) در موزه ملی قرآن 

/ 107 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیما

داشتم نظرا رو می‌خوندم. برام جالبه بدونم چرا عین سنگ و گربه افتادین به جون هم؟؟!! ما همه تو یه کشوریم. همه یه ملتیم. یه یادآوری برادرانه به همه عزیزان: اگه تو مملکتی بخواد فقط یک گروه حکومت کنه. مردم میشن اسباب تامین منافع ارباباشون. اینو من نمیگم تاریخ میگه. کار ندارم کی دزده, کی وطن فروش یا کی به فکر مردمه. (این رو هم تاریخ دربارش قضاوت می‌کنه) بدونین هیچ سیاستمداری تو دنیا (و مخصوصاَ تو ایران به دلیل خصایص اخلاقیمون) پیدا نمیشه که تا منافع شخصی و حزبیش رو تو خطر نبینه به فکر مردم بیفته. نمونش همین احمدی نژاد که تا هوا رو پس دید شروع کرد به آوردن وزیر زن و دادن امتیازایی از این دست... اگر گروه مخالفی نبود و نمیخواست از نقاط ضعف موجود استفاده کنه واقعاَ فکر می‌کنین کسی به فکر مردم می‌افتاد؟ به نظر شما اگه گروه حاکم منافعش رو در خطر نمی‌دید صدسال سیاه این همه پول دم انتخابات تو جیب مردم می‌رفت؟ اگر بخوایم گروهی رو از سیاست حذف کنیم: 1- گروه میلیونی از مردم را که حامی آنهان از خودمون روندیم و 2- زبانی برای گفتن نیازهای مردم را بریدیم 3- به دلیل دیده نشدن مردم, سیاست مردان به سمت دیکتاتوری پیش خواهند رفت و

طبق گفنه خودت ساعت 12.5 مربوط به ایرانه (ظهر). درنتیجه ساعت دوم یا 10 صبح یا 10 شب اگر 10 شب باشه میشه به وقت نیوزلند. اگر 10 صبح باشه که به نظر من اینطوره مربوط میشه به اروپا (آلمان و ایتالیا - فرانسه و چند کشور دیگه) لازم به یادآوری است که اختلاف ساعت انگلیس با ایران 3.5 ساعته و نه 2.5 ساعت! از طرف دیگه اختلاف ساعت ایران با شرق آمریکا (مثلا لس آنجلس) 11.5 ساعت و با غرب آمریکا 8.5 ساعته (مثلا نیویورک) یعنی وقتی در ایران ساعت 12.5 ظهره در آمریکا ساعت 1 تا 4 صبحه!

خوشحالم که با نوشتار مغرضانه، ماهیت خودتان را نشان می دهید. و متاسفم که پشت کلمه مسلمان و به نام مقدسات دست به هر کاری می زنید. به راستی که بیشترین ضربه را به اسلام زده اید و می زنید.

لازم نیست از بستگانت! توی آمریکا بپرسی، الان اکثر موبایلها ساعت جهانی را دارند و هرکسی میتونه چک کنه وقتی در ایران ساعت 12.5 ظهره، کجای دنیا ساعت 10 صبحه و کجا ساعت 10 شب. ساده ترین راهش هم این سایته: /http://www.qlock.com/time

خیلی جالبه! منظورت از شماها!! پشت نام اسلام... چیه؟ من که ادعایی نکردم این تو هستی اسم خودت رو عکاس مسلمان گذاشتی و ادعا داری! توییکه تحمل شنیدن جواب سوالت رو نداری برای چی سوال می کنی (اگر واقعا مسلمان و منصف هستی)؟! اگر هم نیستی و صرفا می خواهی مغرضانه مطلب بنویسی که جای حرفی باقی نمیمونه. (از قدیم گفتند شنونده باید عاقل باشه!) جواب سوالت (بنویسید در سال 1387 با توجه به ساعت بهار اختلاف ساعت 12 و نیم ظهر ایران با 10 یا 22 با کدام کشور است؟) را هم نوشتم. برای اطمینان بیشتر هم به آدرس سایت http://www.qlock.com/time هرکس مراجعه کنه متوجه میشه وقتی در ایران 12.5 ظهره توی آمریکا ساعت بین 1 تا 4 صبحه (اون یکساعتی هم ساعتها جلو یا عقب کشیده میشه هم باعث نمیشه ساعت در آمریکا 10 بشه) اینها رو برای کسانی نوشتم که نمی خواهند هر حرفی رو قبول کنند و اول واقعیت را بررسی میکنند.

سید رضا

درود بر خاتمی با این مزخرفات محبوبیت خاتمی کاهش نخواهد یافت. عزت خدادادیست!

قطره

تفاوت خاتمی با برادرش از بهشت تا جهنم است

روژین

سلام....ایولللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللوخوب حال کردم.از وبلاگ زیبات ممنون

امیرحسین

سلام خیلی تاسف میخورم برای شما یا شاید کسایی که این نوشته رو عجیب تلقی میکنن! اصولاَ بسیاری از کسانی که مسافرت هوایی انجام میدن یا در دوره ای زیاد انجام میدادن یا مشغله کاریشون طوریه که باید ساعات کاری کشور های دیگه رو بدونن همچین ساعتی رو دارن! فکر نمیکنم این کار برای خاتمی عجیب باشه! و من درک نمیکنم منظور شما از این حرکت چیه! البته تا حدی درک میکنم ف‌شما یا واقعاَ بینش کمی دارین یا خودتون رو به این سمت و سو میکشید. موفق باشید

مجید

سلام من خیلی دیر اینو دیدم ولی لازم به عکس نبود از خیلی قبل تر ها مشخص بود مثال: امام حسین میگه : ان لم يستقم دين جدي الا بقتلي فيا سيوف خذيني اگر بجز با خون من دین جدم زنده نمی ماند پس ای شمشیر ها مرا دریابید خاتمی در شب عاشورا در مرقد امام: انسان از دین برتر است[تعجب] یک نکته از هزاران بود